gagunya.com öncelikle son kullanıcıya ve B2B ile toptan teknoloji i ürünleri ile sizlerin deneyimine odaklanan bir Ar-Ge süreci ile tasarlanmıştır. Derinlemesine araştırma ve yenilikçi teknoloji ürünleri nedeniyle bayilerin ve son kullanıcıların günlük ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli seçenekler sunar. shaza.com.tr, bir çok teknolojik markayı sizler için bir araya getirmektedir. Markaların kullanıcıların bakış açısından düşünmekte ısrar ettiğini temsil eden "Kullanıcıya dayalı" marka sloganıyla ürünler basitleştirilmiş yüksek estetik, yüksek kalite ve pratik değerle  kolay ve basit bir satınalma deneyimi tasarlanmıştır.
 

Farklı olmayı ve özgün tasarımları seven bir ekip tarafından 20 yıllık tecrübe ile kurulmuş olup, samimi ve sizlerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışan bir ekip tarafından yönetilmektedir.Müşterilerine daima kaliteli ve güvenli hizmet sunmaya çalışır.
 

Her zaman her ürünün en iyisini, en farklısını, en iyi fiyata, doğru markaları biraraya getirerek, en güvenilir olanını üretip sizlere sunmaktır.
 

Müşteri memnuniyetini ve mutluluğunu en üstte tutmayı hedeflemektedir.Çünkü bizim bakış açımız ürün satmaktan daha önce sizleri daha çok nasıl mutlu edebiliriz? sorusunu cevaplayabilmektir.Müşterilerini odak noktası kabul ederek, onlara değer veren ve her konuda çözüm ortağı olmayı ilke edinmiş bir kuruluştur.
 

Aslında sizler bizim müşterimiz değil iş ortağı arkadaşlarımızsınız.


Çünkü;


Dünyada saygın bir “MARKA” olmak, sizleri ve ülke değerleri en iyi şekilde temsil etme olgusu; kuruluşumuzun ilkesel değerlerinin en başında yer almaktadır.

Birlik her zaman rekabetten daha kuvvetli olduğu bilinciyle bu başarı sadece bizim değil hepimizin başarısı olacaktır.

Bu konuda, şimdiden hepinize kuruluşumuza gösterdiğiniz destekten dolayı çok teşekkür ederiz.

Şirketimiz Türkiye' nin 81 ilinde hizmet vermektedir. Güçlü altyapısı ile sektöre yön vermektedir. Bugün bir çok ileri teknoloji ve yazılımlar sayesinde hayatı kolaylaştıracak sektörel adımları başarı ile atmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR