Garanti & İade &Teknik Servis Koşulları

Hizmet Saatleri : 09:00 – 18:00 (Pazartesi - Cuma)
E-Mail Adresi: [email protected]
Whatsapp Destek Hattı: 0532 663 12 79


Garanti Koşulları


Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması durumunda ürün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybettiği için müşteri iade talebinde bulunamaz, fakat teknik servis desteğinden faydalanabilir.

İade Koşulları


Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. 
Sipariş edilen üründeki  hata müşteri kullanımından oluşmuşsa ve ürünün kullanılmış veya yıpranmış  olması durumunda sipariş için iade ve değişim talep edilemez.
Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Online satış mağazalarımızdan yapılan alışverişlerde sipariş verilen platform üzerinden iade&değişim&teknik servis vb durumlarda alışveriş yapılan platformdan kayıt açılarak sürecin takibi sağlanmalıdır.

Teknik Servis Koşulları


Satın almış olduğunuz ürününüzün 2 yıl garanti süresi bulunmaktadır.
Garanti süresi içerisinde;


Ürününüzü web sitemizden satın aldıysanız onarıma göndermek için 0532 663 12 79 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak veya  whatsapp destek hattımıza yazarak bilgi alabilirsiniz.
Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra en fazla 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.
Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir. 
Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR